Садочок шукає шефів та спонсорів

Шановні небайдужі до діточок громадяни!

Звертаємось з проханням до ВАС,всіх тих хто,може і хоче допомогти зміцнити та укріпити матеріально-технічну базу нашого дошкільного закладу,осучаснити ігрові майданчики.
Ми дуже любимо свій дошкільний заклад і дуже хочемо ,щоб до нього дітлахи злітались немов бджілки до духмяної квітки,щоб наш садочок переповнювався їхнім сміхом. Ми звичайно намагаємось робити разом з місцевою владою та батьками для дітлахів все ,що в наших силах,але на задумане не вистачає коштів.Тому раді будемо вашій допомозі.
Для того,щоб переконатись в нашому бажанні співпрацювати з Вами та обговорити наші проблеми та побажання,шановні шефи, спонсори,запрошуємо відвідати наш садочок. Ви переконаєтесь,що наш садочок можна перетворити на Країну дитячого щастя.
З повагою завідувач КЗ « ДНЗ №4» Соняшник, колектив працівників, діти та батьки!!!
Наша адреса: м.Рівне,вул.Кутузова 23А тел.62-30-03
ел.адреса :dnz4sunflower@ukr.net